Aktuality

Putovní výstava k soutěži Mladí designeři 2015

Mladidesigneri

Ojedinělá putovní výstava třetího ročníku soutěže Mladí designéři 2015 pro děti z mateřských škol z celé České republiky s cílem podpořit jejich kreativitu a týmového ducha. Letošním úkolem bylo sestavit tým dětí, který nejenom nakreslil chytré autíčko, ale vymyslel k němu i příběh. Přijďte se podívat a hlasujte pro nejlepší projekt soutěže.

čtěte více

WITTE Den dětí

Den_deti_plakat_final_150604

Rádi bychom pozvali děti z mateřských školek a žáky/ně 1.stupně základních škol v regionu na WITTE Den dětí, jehož další  ročník se uskuteční ve čtvrtek 4.června 2015 od 8 do 13 hodin na firemním dvoře WITTE Automotive v Nejdku.

čtěte více

Den otevřených dveří ve ŠKODA AUTO v Mladé Boleslavi

Denskoda

30. května 2015 od 9:00 do 16:00 hod. u příležitosti 120-tého výročí vzniku automobilového závodu. 

čtěte více

Den otevřených dveří TPCA

Dentpca

Neděle 24. května 2015. Po 10 letech opět otevíráme brány TPCA všem, kteří si chtějí prohlédnout továrnu, kde se vyrábí známá trojka od Kolína – Toyota AYGO, Peugeot 108 a Citroën C1. Omezení běžná pro klasické prohlídky TPCA pro Den otevřených dveří neplatí! Vstup je otevřený komukoliv bez omezení věku. Trasa je vhodná i pro osoby s omezenou pohyblivostí. Den otevřených dveří TPCA se uskuteční 24.května od 10 do 17 hodin.

čtěte více

Společnost Schwarzmüller srdečně zve na den otevřených dvěří

Akce se koná ve dnech 5. a 6. června 2015 v areálu společnosti v Žebráku.

čtěte více

ŠKODA AUTO a.s. otevírá již 3. ročník soutěže „Mladí designéři 2015“

Mladidesigneri

Soutěž o zajímavé a hodnotné ceny je určena pro děti z mateřských škol s cílem podpořit jejich kreativitu a týmového ducha!

čtěte více

SWELL spustil nový webový magazín VVAutomotive

Formule

Magazín VVAutomotive je určen pro automobilové profesionály, nadšence, zájemce o techniku a studenty technických oborů.

čtěte více

V Mladé Boleslavi měla premiéru Škoda Funstar

Funstar

Novou hvězdou značky Škoda se má stát vůz pro volný čas s názvem Funstar, který se v novinářské premiéře předvedl v úterý v Mladé Boleslavi.

čtěte více

Další příspěvek AutoSAP k Roku průmyslu a technického vzdělání

Kit4kid

AutoSAP se aktivně zapojuje do Roku průmyslu a technického vzdělávání. Dalším příkladem byla prezentace dřevěné stavebnice pro mateřské školy, kterou zajistil člen AutoSAP, Moravskoslezský automobilový klastr (www.autoklastr.cz).

čtěte více

ŠKODA AUTO je pro studenty technických oborů opět nejatraktivnějším zaměstnavatelem

Skodazamestnavatel

Studenti technických oborů by po ukončení studia nejraději pracovali ve společnosti ŠKODA AUTO, kterou stejně jako v loňském roce vnímají jako ideálního zaměstnavatele. Také mezi studenty ekonomických oborů je domácí automobilka velice oblíbená: v jejich hlasování skončila druhá a polepšila si oproti loňskému roku o jedno místo.

čtěte více