Aktuality

Ve výcvikovém středisku MOTOR JIKOV získávají mladí lidé reálnou představu o pracovním prostředí

Motor_jikov_v%c3%bdcvik

Českobudějovická firma MOTOR JIKOV disponuje střediskem pro praktickou výuku technických oborů. Na 130 m2 se učni a studenti seznamují prostřednictvím klasických strojů i moderních obráběcích center s programováním, obráběním, broušením a dalšími pracovními operacemi. Zvyšují se tak jejich šance získat v budoucnu zajímavé pracovní uplatnění. 

čtěte více

Učni ze ŠKODA AUTO zvítězili v soutěži "Autoopravář junior 2013"

Skoda-ucni

Mladá Boleslav, 15. března 2013 – Studenti ŠKODA AUTO a.s. Středního odborného učiliště strojírenského, David Bernard a Erik Kopecký, zvítězili v 19. ročníku soutěže ‚Autoopravář junior 2013‘. David Bernard zvítězil v kategorii karosář, Erik Kopecký v kategorii autolakýrník. Svoje prvenství z českého kola obhájili tito studenti také v mezinárodním kole soutěže.

čtěte více

Den pro dívky na středním odborném učilišti Škody Auto

Skodadendivek

Den pro dívky - žákyně 8. a 9. tříd základních škol z Mladé Boleslavi a okolí - proběhl v polovině ledna. Více než 200 dívek se seznámilo s obory a s výhodami SOU strojírenského Škody Auto. 

čtěte více

Na praxi na jaře? Na studentskou brigádu v létě? Nejvyšší čas přihlásit se!

1. února zahájí WITTE Automotive v Nejdku registrace na letní brigády pro studentky a studenty  středních a vysokých škol. Druhý největší zaměstnavatel v Karlovarském kraji již v květnu2013  nabídne dvoutýdenní praxe vybraným studentům partnerských škol.

čtěte více

Kvalitní i zábavné technické vzdělání díky Škodě Auto

Skoda_zs

Škoda Auto dlouhodobě podporuje vzdělávání v Mladé Boleslavi. Letos získalo grant na rozvoj technického a jazykového vzdělávání v pěti středních školách. Kromě toho kompletně inovovalo výuku a modernizovalo učební prostory ve třech základních a jedné mateřské škole. Například ve 4. základní škole T. G. Masaryka se jedná o učebnu pro výuku fyziky a chemie.

čtěte více

Do Witte týmu hledáme absolventy a absolventky SŠ A VŠ!

LÁKÁ TĚ KARIÉRA WITTE DISPEČERKY? 

CHCEŠ SE STÁT WITTE DISPEČEREM!

STAŇTE SE POSILOU WITTE TÝMU PRÁVĚ VY!

čtěte více

Ocenění nejlepšího učně ze společnosti ŠKODA AUTO

Kam%c3%adnek2012

Václav Kamínek, absolvent  Středního odborného učiliště strojírenského ŠKODA AUTO a.s. je jedním z 29 nejlepších učňů roku 2012 v koncernu Volkswagen. Kamínek za své mimořádné výkony získal cenu "Best Apprentice Award" koncernu Volkswagen. Touto cenou koncern každoročně oceňuje mimořádné odborné výkony svých učňů. Předávání cen proběhlo v pátek 30. listopadu 2012 v Mnichově. 

čtěte více

Kam na střední?! Rozhodování usnadní dny otevřených dveří

Žáci a žákyně devátých tříd mají rozhodování o budoucím studiu před sebou. Nápovědou, co nabízejí technické obory a jaké uplatnění v praxi absolventi najdou, jim mohou být dny otevřených dveří v listopadu a prosinci.

čtěte více

Praxe v Motoru Jikov je dobrý start do života

Martinvolf0001

Motor Jikov Group spolupracuje s technicky zaměřenými školami a nabízí praxi studentům mnoho let. Praxe umožňuje studentům poznat, jak ve skutečnosti v praxi funguje to, co znají z teoretické výuky.

čtěte více

WITTE Automotive chystá mini technickou noc v Plzni

Plakat_b

Poprvé pro plzeňské střední i vysoké školy technického zaměření, jejich studenty, pedagogy, ale také odborníky pořádá WITTE Automotive „Noc techniků a konstruktérů“. Do nové konstrukční kanceláře ve Vědeckotechnickém parku jsou zájemci zváni ve středu 3. října.  

čtěte více