V Nejdku se těší z titulu „Český PATRON 2011“

Hospodářská komora ČR ve středu 10. října 2012 vyhlásila výsledky 2.ročníku soutěže „Český PATRON“. Titul „Nejlepšího zaměstnavatele“ a absolutní prvenství za rok 2011 přiřkla odborná porota za významné počiny v oblasti inovací produktů a technologií, za dlouhodobou podporu školství, sportovních aktivit a dopravní výchovy dětí a mládeže společnosti WITTE Automotive v Nejdku.

„Posláním soutěže je podpora podnikatelů na území České republiky. Cílem je vyzdvihnout a veřejně prezentovat ty podnikatele, kteří se za rok 2011 mohou pochlubit výrazným úspěchem v dané kategorii. Soutěž ukáže na autentických příkladech z praxe nové způsoby a cesty, jak realizovat finanční úspory, jak najít nové příležitosti na trhu, jak se prosadit, jak svůj produkt nabídnout zákazníkům, jak inovovat produkty či služby, nebo jak nalézt nové finanční zdroje či partnery,“ objasnil hlavní myšlenky soutěže prezident Hospodářské komory ČR Petr Kužel. 

Na slavnostním večeru v Praze zaznělo, že oceněny byly firmy, které nepláčí, ale na svých výsledcích tvrdě pracují. Po druhé příčce v anketě „Zaměstnavatel regionu“ jsme potvrdili správný kurz ve vývoji našich produktů a v rozvoji a vzdělávání zaměstnanců. Jako 2.největší zaměstnavatel cítíme zodpovědnost za náš region. Dobrým patronem musí být firma, ale především lidé uvnitř, kteří přinášejí nápady na technická řešení. Hledají cesty, jak pomáhat například školám či dalším subjektům. V letošním pro WITTE Automotive jubilejním roce je titul „Český PATRON“ poděkováním pro všechny bývalé i současné spolupracovníky,“ říká Ing. Milan Kohout, vedoucí personálního týmu WITTE Automotive v Nejdku.

Výsledky v pěti základních kategoriích – zde:

http://cesky-patron.cz/vysledky-souteze-cesky-patron-2011/ 

Vyhledávání

Aktuality

22.2.2017
ŠKODA AUTO Střední odborné učiliště strojírenské v Mladé Boleslavi prošlo rozsáhlou modernizací

Studenti mají k dispozici nové centrum robotiky, jazykové centru…

čtěte více
10.2.2017
AGC Automotive Czech pořádá pravidelné exkurze pro školáky

Firma zve na exkurze do provozu školáky, aby se seznámili s fung…

čtěte více